Farby Benjamin Moore

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wyjątkowych farb marki Benjamin Moore. Farby tej amerykańskiej marki to synonim jakości, który od wielu lat doceniany jest zarówno przez klientów jak i wykonawców.

Farby ceramiczne, lateksowe, akrylowe to tylko część naszej oferty. Wybierając Benjamina do swoich wnętrz możecie pomalować nim nie tylko ściany ale również sufity wyjątkową farba Ceiling Paint 508 – ultra matową antyrefleksyjną farbą sufitową.

Sztandarowym produktem koncernu zza wielkiej wody jest oczywiście farba ceramiczna Regal Select 548, którą pokochali nasi klienci. Można ją zmywać, szorować i wciąż będzie wyglądać jak nowa, tak właśnie działa nasza farba, która odporna jest na wszelkie zabrudzenia jakie napotka w domu.
Benjamin Moore to również farby tablicowe, produkty do drewna oraz metalu. Dzięki temu możecie urządzić w domu waszym dzieciom kącik, gdzie będą mogły pisać kredą po ścianie pomalowanej tablicówką. Dla bardziej wymagających mamy niespodziankę, przed pomalowaniem ściany Chalkboard Paint 308, możecie na ścianę przykleić tapetę magnetyczną. Dzięki temu stworzycie Magic Board System, oferowany przez BM Polska, oficjalnego dystrybutora farb Benjamin Moore w Polsce.

Nasze farby to nie tylko wyjątkowa jakość, to również bezpieczeństwo i ekologia. Niemal wszystkie produkty są wolne od Lotnych Związków Organicznych ( LZO ), dzięki czemu z farb nie ma emisji szkodliwych związków. Są to produkty dedykowane m.in. astmatykom i alergikom, w szczególności bezemisyjne farby z linii Natura.

Nasze farby pomogą Ci w każdej sytuacji i w każdym miejscu, tak jest choćby z Aurą Bath&Spa, czyli matową farba łazienkową, która przeznaczone jest do stref z podwyższoną wilgotnością. Możesz nią malować ściany, sufity w łazience dzięki czemu przez długi czas będą one w świetnej kondycji, ponieważ Aura 532 została stworzona właśnie z myślą o strefach narażonych na wilgoć i zachlapanie. To dzięki tej farbi możesz uniknąć płytkowania wszystkich ścian, co nie tylko da Ci oszczędność ale też możliwość aranżacji inną niż większość łazienek.

Paleta kolorów oferowana przez Benjamin Moore to tysiące barw, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Wzorniki Color Classic, Color Prewiev, Off White, Historical Colors, Affinity, Colors Stories zawierają kolory, które możecie użyć malując ściany, drzwi, meble czy też listwy, dobierając do tego odpowiednie produkty.

White Dove, Chantilly Lace, Pale Oak, Classic Gray, Simply White , Balboa Mist to tylko kilka kolorów, które uwielbiają klienci sięgający po farby Benjamin Moore.

Kupując u nas farby otrzymasz w pełni profesjonalne doradztwo, pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, policzymy ile farby potrzebujesz.

Pamiętaj, oryginał jest tylko jeden!