O nas

Colour Atelier to miejsce stworzone z pasji do pięknych wnętrz. Wieloletnia praktyka zawodowa zaowocowała narodzinami naszego showroomu w samym centrum Katowic, który oferuje swoim Klientom wysokiej jakości produkty do wykończenia wnętrz. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich marek jak Benjamin Moore, Vadain, Forest, Orac Decor, NMC, Mardom Decor, Valpaint, Novacolor, Candis, San Marco, Cebos, ITC Natural Luxury Flooring, Project Floors, Princ Parkiet , Gerflor, Fluffo.

Nasza praca to zarazem pasja, dzięki czemu zawsze staramy się w profesjonalny sposób dobrać najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, tak aby były praktyczne i służyły wiele lat. W showroomie zlokalizowanym przy al. Korfantego w Katowicach można naocznie zobaczyć i wybrać oferowane przez nas produkty. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o wszelkie nowości ze świata designu. Dzięki temu mają Państwo pewność, że odwiedzając nas, znajdziecie najlepsze produkty, które zapewnią wam komfort i satysfakcję z ich wyboru.

Szanując czas naszych Klientów oferujemy indywidualnie umawiane spotkania, w trakcie których wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązania i produkty. W czasie takiego spotkania, mając sporo czasu, dzięki rozmowie, dyskusji możemy wspólnie ocenić Państwa potrzeby i oczekiwania, w efekcie czego znajdziemy najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą ofertą.