Sztukateria

Sztukateria to nieodłączny element każdego eleganckiego wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszych producentów listew przypodłogowych, gzymsów oraz sztukaterii ściennej, takich jak Orac Decor, NMC Noel Marquet, Mardom Decor oraz Creativa by Cezar.

W naszym showroomie w centrum Katowic przy al. Korfantego 51, można zobaczyć każdą listwę na żywo, co pomoże Państwu w doborze najlepszego rozwiązania. Służymy oczywiście pomocą i naszą wiedza opartą na wieloletnim doświadczeniu w pracy ze sztukaterią.
Oferowane przez nas listwy charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy też zalanie wodą. Listwy te w zależności od producenta wykonane są z Duropolymeru, PolyFore , Purotouch dzieki czemu możemy zapewnić ich wysoką jakość. Listwy te w zależności od modelu najczęściej maja długość 200 cm oraz 240 cm, większość z nich pokryta jest farbą podkładową i są gotowe do malowania.

Sztukaterię najprościej podzielić na:
► listwy podłogowe
► listwy karniszowe
► listwy ścienne
► listwy sufitowe
► rozety
► kolumny
► pilastry
► obramowania drzwi
► inne elementy dekoracyjne

Każdy z produktów charakteryzuje się swoją specyfiką, nasze doświadczenie w urządzaniu licznych wnętrz domów, gwarantuje Państwu odpowiedni wybór nie tylko samych listew, lecz również pomoc w oszacowaniu odpowiedniej ilości produktów i niezbędnej “chemii” służącej prawidłowemu montażowi.
Współpracujemy również z fachowcami, którzy na co dzień zajmują się montażem listew i ich profesjonalną obróbką.