Tynki dekoracyjne

W naszej ofercie znajda Państwo szeroki wybór tynków dekoracyjnych. Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów i próbek przedstawiających różne formy dekoracji ściennych. Beton architektoniczny, piaski, przecierki, trawertyn, mikrocement, piaski to tylko część naszej oferty.

Tynki dekoracyjne pozwalają nie tylko w świetny sposób upiększyć sciany w domu, umożliwiają również zabezpieczenie ścian przed ich uszkodzeniem czy też pobrudzeniem.

Jedną z najpopularniejszych form dekoracji ściennych pozostaje beton architektoniczny, który można wykończyć na różne sposoby. Popularne dziś złote podziały geometryczne podobają się wielu naszym klientom, a jest to jedna z wielu możliwych aranżacji ścian przy użyciu tego materiału.

Współpracujemy z najlepszymi włoskimi markami w zakresie produkcji tynków dekoracyjnych, takimi jak: Valpaint , Novacolor , San Marco, Candis czy tez Cebos. Wyczucie smaku i precyzja w tworzeniu kolejnych wyjątkowych tynków dekoracyjnych przez włoskich designerów pozwala nam oferować najlepsze i będące na czasie rozwiązania.