Żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe

Żaluzje drewniane, bambusowe oraz aluminiowe to bardzo często wybierane rozwiązanie przez naszych Klientów. Tego typu dekoracja okienna zapewnia nie tylko elegancką aranżację okien lecz również możliwość zapewnienia sobie prywatności gdy tego potrzebujemy.

Oferujemy żaluzje wykonane są z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu połączenie dobrego designu z wysokim standardem wykończenia. Żaluzje przez długi czas kojarzone były z przestrzeniami biurowymi, jednak już od lat zagościły w polskich domach, gdzie znakomicie się sprawdzają. Żaluzje dają możliwość stopniowania ilości światła , które wpuszczamy do wnętrza, dodatkowo dzięki wykonaniu ich z naturalnych produktów takich jak drewno czy też bambus stwarzają niepowtarzalny charakter wnętrza .

Korzystając z naszej oferty, mają Państwo pewność profesjonalnej obsługi i fachowe doradztwa. W zależności od możliwości jakie dają okna, zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Ponadto mogą Państwo zdecydować o szerokości lameli, czy będzie to 16, 25 czy 50 mm oraz w jaki sposób będa montowana żaluzja. Sposób montażu zależny jest oczywiście od wielu czynników, mając duże doświadczenie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Może to być montaż bezpośrednio na skrzydle okiennym (w tym m.in montaż bezinwazyjny) jak i montaż żaluzji do ściany ponad oknem czy też do sufitu. Takie szczegóły ustalimy oczywiście w trakcie naszego spotkania, do którego zachęcamy.