Szyny karniszowe i karnisze elektryczne

Każde pięknie udekorowane okno potrzebuje wysokiej jakości karnisza na którym można powiesić firany i zasłony. W naszej ofercie znajda Państwo wysokiej jakości karnisze, gwarantujące wieloletnia satysfakcje z dokonanego wyboru.
Jesteśmy dystrybutorem m.in. marki Forest, lidera na rynku światowym w produkcji szyn karniszowych, w tym między innymi słynnych i niezawodnych KS -sów.

Korzystając z naszej oferty możesz liczyć na pełen profesjonalizm i satysfakcje. Z nami udekorujesz każde okno, posiadamy specjalistyczny sprzęt dzięki któremu pomożemy Ci w niemal każdym przypadku. Okna zatokowe, duże przeszklenia , okna HS czy też okna narożne nie stanowią dla nas zagadki, na co dzień aranżujemy tego typu przestrzenie. Dzięki zdobytej wiedzy zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Poza tradycyjnymi karniszami posiadamy również w ofercie karnisze elektryczne, m.in. świetnie sprawdzający się karnisz Shuttle L, który może stać się ciekawym dodatkiem w waszym wnętrzu. Karnisz elektryczny to świetne uzupełnienie całości wnętrza, może być on sterowany m.in. poprzez Wi-Fi, poprzez pilota czy też może być elementem inteligentnego domu.